Słodkie przeznaczenie – fabuła

Laurelin Paige jest pisarką, która zasłynęła dzięki swoim powieściom romantycznym i erotycznym na całym świecie. Kobieta zaczęła swoją przygodę z pisaniem w momencie kiedy potrzebowała zastrzyku gotówki. Groziło jej bankructwo jednak mimo, że to właśnie w takich okolicznościach napisała pierwszą książkę to jednak znakomicie sobie poradziła i jej efekty pracy spodobały się czytelnikom, którzy pokochali jej debiut. Od tamtego czasu minęło już sporo czasu jednak Paige nie przestaje zaskakiwać. Jej najnowsza książka to Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 ze strony www.taniaksiazka.pl. Co takiego stanie się w książce?

Słodkie przeznaczenie – fabuła powieści

Fabuła powieści Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 skupiać się będzie na bohaterach, którzy pojawili się już w pierwszej części. To właśnie ta dwójka pojawi się po raz kolejny, a wraz z tym powrotem ich historia zostanie poszerzona o następne rozdziały, w których może wydarzyć się wszystko. Dylan Locke, który jest jednym z głównych bohaterów nie planował wcześniej nic prócz wycieczki do Nowego Jorku, by odwiedzić swojego syna. Wyjazd ten nie będzie jednak taki niewinny jak go zaplanował. Prócz tego, że zobaczy on swoją rodzinę to jednak spotka też pewną dziewczynę, która już za chwilę przestanie być dla niego taka obca. Dziewczyną tą była Audrey. Młoda, piękna, niewinna i w dodatku oszalała na punkcie Dylana. Audrey pewnego dnia wyjawia mu jakie ma plany w stosunku do niego i że ma on być dla niej przewodnikiem po namiętności. Dylan Locke nie wie co powiedzieć jednak uroki dziewczyny go zachęcają. Gorący romans musiał się tutaj wydarzyć. Co z tego wyniknie w kolejnej części?

Dylan Locke i jego słodkie przeznaczenie


Książka Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 to powieść, w której Dylan Locke wyjedzie od Audrey. Dziewczyna jak sam uważa jest dla niego zdecydowanie za młoda. Mogłaby być jego córką mimo, to wie, że przeżył właśnie z nią niesamowite chwile. Namiętność między tą dwójką rosła nieprzerwanie, a by to wszystko zniszczyć nie wystarczy tylko to, że Dylan odleci na drugi koniec świata. Audrey dalej będzie o nim pamiętać o on o niej. Rozłąka jest dla nich wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem jednak czy aby na pewno. Młoda dziewczyna tęskni za nim, a Dylan również zadaje sobie wiele wysiłku, by tak po prostu zapomnieć o tym, że dziewczyna kiedyś istniała w jego życiu. Czy ta dwójka wróci jednak do siebie? Czy ich wzajemne uprzedzenia w stosunku do siebie w końcu gdzieś znikną.